1 Obserwatorzy
3 Obserwuję
nera

nera

Nowe Oblicze Greya cz.3

 

Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem. Jednak Anastasia i Christian gotowi są na wiele, by tylko być razem. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu emocji, targani namiętnością i rozterkami, niepewni, co przyniesie przyszłość.

 Czy siła uczucia będzie w stanie pokonać wszystkie przeciwności? NO BA PEWNIE, NIC INNEGO NIE WCHODDZI W GRĘ!

 A może piękny sen zostanie przerwany przez byłego szefa Anastasii, Jacka Hyde'a, który poprzysiągł zemstę i cierpliwie czeka na swoją szansę? BĘDZIE PRZESZKADZAŁ, NAROBI DUŻO ZAMIESZANIA I PROBLEMÓW, LECZ DZIĘKI NIM ANNA BĘDZIE DOCENIONA.

Czy los uwziął się na Anę i jej największe lęki staną się rzeczywistością? EEE, TA DZIEWCZYNA, NIE MA LĘKÓW... NIE WIEM SKĄD TO PYTANIE?!

Jakie będzie zakończenie najbardziej poruszającej historii miłosnej 2012 roku? MOCNO PRZEWIDYWALNE. (opis merlin) plus moje wrażenia

 

Po samym tytule można się spodziewać zmiany... metamorfozy głównego bohatera czyli Greya. 

Równie wciągająca jak poprzednie, jednak tu już jest wszystko takie bardziej przewidywalne....

 

Jednym zdaniem, w mojej opinii cala trylogia jest historią chłopca, który nie potrafił kochać, to swego rodzaju książka, która łączy w sobie treści obyczajowe, problemowe i romans, ten ostatni w postaci perwersyjnej.... inaczej by się nie sprzedała ta trylogia, w takich ilościach. 

Polecam całą trylogię, warto czasem się oderwać :D